Vilë e Sapo Restauruar Me Qera Për Banim Ose Zyra

Features
  •   Price : 4 500.00 €
  •   ID : 14
  •   Location Tirana - Tirana - Qyteti Studenti
  • 0 Floors
  • 5 Bathroom (s)
  •   7 Rooms
  • 0 Living Room (s)
  •   Gross area : --- m²
  •   Net Area : 500 m²
  •   Price/m² : 0 €
Description

Vila ka kaluar nje restaurim total nga brenda dhe nga jashte duke i dhene nje pamje shume moderne. Vendndodhja eshte e favorshme si per banim edhe zyra. Ajo ndodhet buze rruges Pjeter Budi, sapo fillon Qyteti i Studentit. Vila ka sherbyer per zyrat e nje kompanie te huaj per 17 vite. Ka bodrum me lartesi te bollshme qe mund te perdoret per magazine, mence ushqimi, qilar vere etj. Ne katin 0 gjenden dy ambjente te medhaja qe mund te lihen siç jane apo te ndahen dhe nje dy tualete. Ne katin 1 gjenden 4 dhoma te shtruara me parket dhe dy tualete. Kati 2 ka dy dhoma dhe nje tualet, si edhe nje verande te madhe. Oborri ka parkim te jashtem dhe te mbyllur per gjithsej 5 makina. Cilesia e punimeve eshte superiore ne çdo aspekt. Parketi nga me te miret ne treg, dritaret nga Rehau, sistemi qendror i ngrohjes nga Fujitsu si dhe sistem per shkripezimin e ujit. Siguria eshte gjithashtu e realizuar mire me sistem volumor dhe perimetral. Porta hyrese e parkingut dhe ajo e jashtme jane me pult.

Agent
image
Armand Shkembi

Real Estate Broker

Armand Shkembi

Real Estate Broker