Vile Elegante me Qira në një Kompleks Prane TEG

Features
  •   Price : 2 900.00 €
  •   ID : 21
  •   Location Tirana - Tirana
  • 0 Floors
  • 4 Bathroom (s)
  •   5 Rooms
  • 0 Living Room (s)
  •   Gross area : 550 m²
  •   Net Area : 460 m²
  •   Price/m² : 0 €
Description

Qetesia, siguria, pastertia, komoditeti dhe eleganca e bejne kete vile nje mrekulli te vertete. Jetesa aty nuk krahasohet me asnje vend tjeter. Qe nga kopshti, pishina, barbekyja, hapesirat e brendshme dhe gjithçka tjeter rreth saj te therrasin per nje jete cilesore. Kati 0 ka hyrje te pavarur gje qe ben te mundur ndarjen e viles ne dy pjese nese lind nevoja. Ky kat eshte i organizuar ne dy garazhe te mbyllura, nje dhome gjumi, sallon i madh, guzhine, lavanteri. Kati 2 ka dy dhoma gjumi, dy tualete, guzhine me vete, salloni kryesor qe mund te arredohet sipas deshires. Papafingo eshte gjithashtu nje mrekulli e vertete, me pamje fantastike ku mund te kaloni momente relaksi dhe qetesie. Paisjet e kuzhines dhe hidrosanitaret jane te cilesise dhe markave me te mira ne treg dhe stili i tyre eshte nje nderthurje e modernes dhe klasikes. Kontaktoni tani ne: 0676023889 per nje vizite ne prone

Agent
image
Vetem Vila

Real Estate Broker

Vetem Vila

Real Estate Broker