Vile Përrallore me Qira tek Rolling Hills

Features
  •   Price : 8 000.00 €
  •   ID : 22
  •   Location Tirana - Tirana
  • 0 Floors
  • 7 Bathroom (s)
  •   5 Rooms
  • 0 Living Room (s)
  •   Gross area : --- m²
  •   Net Area : 788 m²
  •   Price/m² : 0 €
Description

Vila eshte 3 kateshe dhe ndodhet në rezidencen me te kerkuar ne Tiranë, Rolling Hills. Ka sipërfaqe totale ndertimi 788 m2 dhe 1000 m2 truall. Vila ndodhet ne pozicion te favorshem, ne pjesen e siperme te rezidences dhe ka pamje plotesisht te lire. Ambjenti i brendshem është totalisht i investuar me punime fantastike: parket druri, mermer cilesor, mobilje me motive Aziatike, dyer Italiane, dritare Rehau e shume detaje te tjera qe duhen pare nga afer. Njera prej dhomave eshte e veshur me dru bambuje dhe te jep ndjesine qe po fle ne natyre. Tualetet kane paisje lluksoze nga brandet me te mira ne bote. Kati i 0 eshte i organizuar ne garazh, dhome gjumi ,lavanteri, ambjent argetimi dhe 2 tualete Kati 1 ka nja sallon madheshtor me pamje nga natyra, ambjent gatimi, dhome gjumi, 2 tualete , Kati 2 i organizuar ne sonxhorno, 2 dhoma gjumi, 3 tualete . Kopshti eshte dizenjuar ne disa pjese: qe nga barbekyja, bahçja per perime bio, kendi per femije, nje pyll i vogel me bredha dhe lulishtja ne hyrje te viles. Mos humb rastin per te banuar ne kete Vile fantastike! Kontakto tani ne numrin: 0676023889

Agent
image
Vetem Vila

Real Estate Broker

Vetem Vila

Real Estate Broker