Vile Luksoze me Qira në një nga zonat me të qeta në Tiranë

Features
  •   Price : 2 500.00 €
  •   ID : 23
  •   Location Tirana - Tirana - Kodra e Priftit
  • 0 Floors
  • 5 Bathroom (s)
  •   13 Rooms
  • 0 Living Room (s)
  •   Gross area : 500 m²
  •   Net Area : 0 m²
  •   Price/m² : 0 €
Description

Vila ndodhet ne nje ngavendet te preferuara ne Tirane. Ka siperfaqe ndertimi 500m2 dhe truall 650 Eshte e organizuar ne10 dhoma, 5 banjo dhe 3 sallon te madh me 3 ambjent gatimi te vecuar. Mobilimi eshte cilesor dhe i kohes. Dhoma matrimoniale ka tualet te brendshem dhe ndarje xhami. Kopshti perveç hapesires se gjelbert ka edhe nje kend per pushim dreke. Duke nisur qe nga kopshti e deri tek zgjedhja e mobiljeve cdo gje eshte e kuruar me detaj . Tualetet jane me pllaka dhe hidrosanitare cilesore. Veranda ka pamje te mrekullueshme dhe nje pasdite e kaluar me nje kafe te shoqeruar me njerez te duhur do te qetesonte dhe relaksonte ne maximum. Papafingo gjigande e mobiluar me shijem te ofron relaks .Vila munde te perdoret per Hostel. Telefono tani ne:0682168681 dhe nje nga agjentet tane porfesioniste do ju shoqeroje per nje vizite ne prone

Agent
image
Vetem Vila

Real Estate Broker

Vetem Vila

Real Estate Broker