Vile Spektakolare Per Shitje dhe Qira Tek Kodrat e Liqenit

Features
  •   Price : 750 000.00 €
  •   ID : 24
  •   Location Tirana - Tirana - Liqeni I thate
  • 0 Floors
  • 0 Bathroom (s)
  •   0 Rooms
  • 0 Living Room (s)
  •   Gross area : --- m²
  •   Net Area : 0 m²
  •   Price/m² : 0 €
Description

Vila ndodhet ne Kodrat e Liqenit te Tiranes dhe ka pamje shume te bukur mbi ullishtat dhe liqenin. Kopshti eshte i organizuar ne brezare dhe eshte mbjelle me peme dhe lule te shumta. Ne katin -1 ndodhet garazhi qe mban te pakten 3 makina. Ne katin 0 ndodhet salloni i organizuar ne dy ambjente; ate te ndenjes dhe pjesa e oxhakut. Me disa shkalle ngjitesh per tek ambjenti i gatimit dhe ai i ngrenies. Kati 0 ka gjithashtu edhe nje dhome per miqte me tualet te dedikuar dhe dalje ne verande, nje dhome per te luajtur femijet dhe nje tualet dite. Ne katin 1 gjenden lavanderia, dy dhoma per femije, nje tualet dhe dhoma e çiftit me tualet te dedikuar, garderobe dhe dalje ne veranden kryesore. Vila shitet ose jepet me qira. Per te vizituar kete prone ose te ngjajshme me te telefono tani Armandin ne numrin 0672049200

Agent
image
Armand Shkembi

Real Estate Broker

Armand Shkembi

Real Estate Broker