VILE PER SHITJE NE NJE KOMPLEKS PRANE TEG

Tipare
  •   Cmimi : 345 000.00 €
  •   ID : 3
  •   Vendndodhja e Prones Tirana - Tirana
  • 0 Kate
  • 3 Tualet (e)
  •   3 Dhoma
  • 0 Dhoma e ndenjies
  •   Siperfaqe totale : 414.9 m²
  •   Siperfaqe neto : 331.9 m²
  •   Cmimi/m² : 0 €
Pershkrim

Vila gjendet ne nje kompleks te ri banimi, vetem 100 metra larg qendres tregtare Teg ne Lunder. Kompleksi eshte ndertuar me cilesi te larte ndertimi sipas standarteve te BE, ku do te gjeni: ambjente te gjelberuara, pedonale 700 m lineare, pishine verore, administrim dhe siguri 24 ore, kafe, palester, dhome lojrash, dhome kinemaje, etj. Vila kane izolim kapot te jashtem me trashesi 8 cm, cati me tjegull qeramike kroate, dritare plastike dopio gjermane, sistemi i kullimit te shiut prej alumini italian, etj. Vila eshte e organizuar mjaft mire si me poshte: -kati -1 me garazh per dy poste parkimi, lavanteri, si dhe garderobe stinore -kati perdhe perfshin ambjentin e ndenjes me oxhak, kuzhine e vecuar si dhe ambjent ngrenje -ne katin e pare do te gjeni dhomen bashkeshortore me garderobe te vecante dhe banjo, 2 dhoma femijesh dhe banjo e perbashket -dhe kati nencati perfshin nje ambjent qe mund te perdoret per dhome gjumi apo studio, si dhe verande relaksi dhe verande teknike. Dhoma e ndenjes si dhe e ngrenjes ka pamje panoramike dhe dalje ne oborrin e gjelberuar me peme portokalli dhe ulliri, si dhe te gjitha banjot kane ajrosje natyrale. Vila disponon dokumentacion te rregullt . Ju ftojme per nje vizite prane kesaj prone

Agjent
image
Astrit Fadili

Real Estate Broker

Astrit Fadili

Real Estate Broker