Vilë Me Qira Në Kompleks Elegant

Tipare
  •   Cmimi : 1 900.00 €
  •   ID : 5
  •   Vendndodhja e Prones Tirana - Tirana - Farke
  • 0 Kate
  • 4 Tualet (e)
  •   4 Dhoma
  • 0 Dhoma e ndenjies
  •   Siperfaqe totale : --- m²
  •   Siperfaqe neto : 0 m²
  •   Cmimi/m² : 0 €
Pershkrim

Per vetem 1900 euro/muaj ne te ofrojme nje vile te bollshme ne nje nga komplekset me te mira ne zonen e TEG. Gjelberim, qetesi, hapesira te perbashketa, pishine komunitare, sallon, 4 dhoma, 4 tualete, parkim per dy makina dhe komshinj cilesore. Vila ka kondicionim qendror, panele diellore dhe dhoma te shtruara me parket. Tualetet jane me pllaka dhe hidrosanitare cilesore.Veranda ne katin e siperm ka pamje nga te gjitha anet dhe mund te perdoret per party dhe festa me miq. Mobilimin mund ta besh sipas deshires dhe mund te kalosh aty shume vite te lumtura se bashku me familjen

Agjent
image
Armand Shkembi

Real Estate Broker

Armand Shkembi

Real Estate Broker