Vilë Luksoze Tek Rolling Hills

Tipare
  •   Cmimi : 1 150 000.00 €
  •   ID : 7
  •   Vendndodhja e Prones Tirana - Tirana - Farke
  • 0 Kate
  • 4 Tualet (e)
  •   5 Dhoma
  • 0 Dhoma e ndenjies
  •   Siperfaqe totale : --- m²
  •   Siperfaqe neto : 780 m²
  •   Cmimi/m² : 0 €
Pershkrim

Vila ne foto eshte modeli Shampanjë dhe nga me te bukurat ne Rolling Hills. Per fatin tend ka mbetur nje e fundit dhe shume shpejt do flasim me nostalgji per kohet kur mund ta blije nje vile te tille se tanime askush nuk i shet. Ka 780 m2 ndertim dhe 1000 m2 truall. Ne katin e pare gjendet salloni i shtruar me pllaka xixelluese, ambjenti i gatimit me ishull ne mes dhe ai i ngrenies, nje dhome per miqte se bashku me tualetin dhe nje tualet i veçante dite. Nga salloni mund te dalesh direkt ne verande dhe pamjen e ke komplet te lire nga pyjet perreth. Po ne katin 0 eshte edhe dalja per tek parkimi i mbyllur. - Ne katin e dyte ndodhet dhoma e çiftit e shtruar me parket, nje garderobe per robat firmato dhe nje bano lluksoze e denje per mbreter. Tre dhomat e tjera jane po ashtu te paisura me tualet. Nga ky kat del ne veranden e madhe qe shikon brenda kompleksit. Eh çfare festash mund organizosh aty. Kati 0 ka nje hapesire te madhe qe mund te organizohet sipas deshires, dhomen teknike, lavanderi dhe nje tualet. Dalja te çon ne kopshtin e viles dhe ne te majte mund te besh nje pishine larg syve te botes. Sado te perpiqemi nuk arrijme t'i pershkruajme me fjale cilesite e kesaj vile; duhet ta shohesh nga afer qe te admirosh thelbin e saj fisnik. Me buxhetin e duhur dhe deshiren per te jetuar mire kjo vile mund te behet jotja, por duhet te veprosh shpejt, perpara se dikush tjeter ta bej te veten. Vilat ne kete kompleks sa vijne e shtrenjtohen. Ne kemi ruajtur cmimin fillestar, por jo per shume kohe dhe kjo eshte nje arsye tjeter per te nxituar. Standarti i larte i ndertimit ben qe çfaredo blerje te kryesh aty, ke ne dore nje investim te sigurt. Shume shpejt nuk do kete vila ne shitje dhe parimet e tregut do t'i shtyjne çmimet lart.

Agjent
image
Armand Shkembi

Real Estate Broker

Armand Shkembi

Real Estate Broker