Vilë Ideale me Çmim Atraktiv

Tipare
  •   Cmimi : 340 000.00 €
  •   ID : 9
  •   Vendndodhja e Prones Tirana - Tirana - Farke
  • 0 Kate
  • 3 Tualet (e)
  •   5 Dhoma
  • 0 Dhoma e ndenjies
  •   Siperfaqe totale : --- m²
  •   Siperfaqe neto : 320 m²
  •   Cmimi/m² : 0 €
Pershkrim

Ne zonen e TEG ka disa komplekse me çmime te ndryshme. Ne njerin prej tyre kemi gjetur nje vile te shkelqyer me çmim special. Nese ke pare per vile por çmimi te ka penguar te blesh, ky eshte rasti per te perfituar. Vetem se nuk te garantojme dot qe do jete aty kur te vish per ta pare, sepse mund te shitet shume shpejt. Vila gjendet ne nje kompleks me standarte te larta ndertimi, ambjente te gjelberuara, pedonale 700 m lineare, pishine verore, administrim dhe siguri 24 ore, kafe, palester, dhome lojrash, dhome kinemaje, etj, ka izolim me sistem kapote, çati me tjegull kroate, dritare plastike dopio gjermane, sistem kullimi italian, etj. Organizimi eshte: kati -1 me garazh per dy poste parkimi, lavanteri si dhe garderobe stinore, kati perdhe perfshin ambjentin e ndenjes me oxhak, kuzhine e vecuar si dhe ambjent ngrenje, ne katin e pare gjendet dhoma e çiftit me garderobe te vecante dhe banjo, 2 dhoma femijesh me banjo te perbashket, kati nen çati perfshin nje ambjent qe mund te perdoret per dhome gjumi apo studio, si dhe verande relaksi. Dhoma e ndenjes dhe ajo e ngrenjes kane pamje panoramike dhe dalje ne oborrin e gjelberuar me peme portokalli dhe ulliri, te gjitha banjot kane ajrosje natyrale. Vila disponon dokumentacion te rregullt .

Agjent
image
Armand Shkembi

Real Estate Broker

Armand Shkembi

Real Estate Broker