Vilë Me Çmim Apartamenti!

Tipare
  •   Cmimi : 175 000.00 €
  •   ID : 11
  •   Vendndodhja e Prones Tirana - Tirana - Yrshek
  • 0 Kate
  • 3 Tualet (e)
  •   4 Dhoma
  • 0 Dhoma e ndenjies
  •   Siperfaqe totale : --- m²
  •   Siperfaqe neto : 270 m²
  •   Cmimi/m² : 0 €
Pershkrim

A do te ikesh nga pluhuri dhe zhurma e Tiranes? Do te jetosh ne ajer te paster, prane natyres? Nuk ke buxhet mjaftueshem per te blere ne zonen e TEG? Vetem per fansat e faqes sone kemi nje propozim te jashtezakonshem. Sapo kemi listuar nje vile ne zonen perballe QTU qe eshte jo vetem shume e bukur dhe funksionale por ka edhe çmim OKAZION. Vila ka 500 m2 truall dhe 270 m2 ndertim, dizajni eshte mare nga Amerika dhe mobilimi eshte i kendshem. Bahçja eshte mbjelle me bar, lule dhe peme te ndryshme. Ne zone ka vetem vila dhe njerezit jane te qete. Autobuzi i Vores kalon shume afer viles dhe dhe QTU eshte vetem 5 minuta larg.

Agjent
image
Armando Maksuti

Real Estate Broker

Armando Maksuti

Real Estate Broker