Shitet Vile Luksoze 3 kateshe ne zonen e Farkes !

Tipare
  •   Cmimi : 1 700 000.00 €
  •   ID : 13
  •   Vendndodhja e Prones Tirana - Tirana - Farke
  • 0 Kate
  • 4 Tualet (e)
  •   3 Dhoma
  • 0 Dhoma e ndenjies
  •   Siperfaqe totale : 773 m²
  •   Siperfaqe neto : 773 m²
  •   Cmimi/m² : 0 €
Pershkrim

Shitet nje Vile Luksoze Ne Zonen e Farkes . Vila ndodhet ne nje Kompleks vilash shume prane zones se Tegut me administrim, Sorvejance sherbime 24 ore . Nuk jemi mesuar te shohim ne Shqiperi vila te ketij lloji , te kuruara deri ne detaje . Ne katin -1 eshte e vendosur Lavanderia per larjen e robave . Dhome teknike dhe nje hapesire per Home Cinema dhe nje tualet qe ka dalje ne pishinen e viles . Ne katin e pare kemi sallonin e pritjes me nje oxhak teper modern te nje stili minimalist , pastaj vazhdon me nje sallon ndenjeje plus guzhinen e gatimit ,ku kjo e fundit ka hapesire me vete per ambjentin e ngrenies po ne kate kemi nje tualet. Ne katin e dyte jane te vendosura 3 dhoma gjumi , njera eshte dhoma martesore me hapesire gardorobe me vete dhe tualet . Ne te njejtin kate jan dhe dy dhoma te tjera gjumi te gjitha te shoqeruara me tualet me sauna dhe ballkon . Ne katin e trete kemi te vendosur 1 zyre pune me nje ambjent relaksi dhe tualet t .Kontaktoni sa me pare per nje vizite ne prone .

Agjent
image
Astrit Fadili

Real Estate Broker

Astrit Fadili

Real Estate Broker