Vilë Me Arredim Te Jashtëzakonshëm, Për Qera

Tipare
  •   Cmimi : 4 900.00 €
  •   ID : 15
  •   Vendndodhja e Prones Tirana - Tirana - Farke
  • 0 Kate
  • 4 Tualet (e)
  •   4 Dhoma
  • 0 Dhoma e ndenjies
  •   Siperfaqe totale : --- m²
  •   Siperfaqe neto : 700 m²
  •   Cmimi/m² : 0 €
Pershkrim

Vila ndodhet ne nje nga komplekset me te bukur ne Tirane dhe dallohet per nje arredim perfekt. Duke nisur qe nga kopshti dhe pishina qe jane te kuruara mire e deri tek zgjedhja e mobiljeve te brendshme gjithçka rezaton klas dhe elegance. Qe nga pishina hyet ne katin -1 qe eshte planifikuar si ambjent argetimi dhe relaksi. Ne katin 0 ngjitesh me shkalle ose ashensor. Aty gjendet salloni kryesor, salloni i pasngrenies dhe kuzhina e gatimit. Kati 1 ka dhomen e çiftit dhe dy dhoma femijesh. Nje kat me siper ndodhet nje ambjent qe mund te perdoret per argetim ose dhoma gjumi. Vila eshte e sapoperfunduar dhe jepet per here te pare me qera.

Agjent
image
Armand Shkembi

Real Estate Broker

Armand Shkembi

Real Estate Broker