Vile per shitje ne Golem prane Detit

Tipare
  •   Cmimi : 186 000.00 €
  •   ID : 18
  •   Vendndodhja e Prones Durrës - Durrës - Golem
  • 0 Kate
  • 0 Tualet (e)
  •   0 Dhoma
  • 0 Dhoma e ndenjies
  •   Siperfaqe totale : 150 m²
  •   Siperfaqe neto : 150 m²
  •   Cmimi/m² : 0 €
Pershkrim

Ne Golem te Mali i Robit ne nej kompleks Vilash ne mes te gjelberimit dhe prane detit shitet nje Vile . Siperfaqja ne total e ndertimit esjhte 150 m2, ne dy kate secili me oxhak me vete. Kati i pare eshte i organizuar ne 1 dhome dite dhe guzhina, tualeti dhe 1 dhome gjumi matrimoniale, veranda , kati i dyte me shkalle te brendeshme druri, 1dhome dite, tualet,2 dhoma gjumi te medha.Vila ka nje pishine si dhe peme frutore te ndryshme, barbeky, e rrethuar me mur te ulet dhe mjaft gjelberim.Vila gjendet brenda nje kompleksi vilash dhe eshte vetem 60 metra nga deti. Vila eshte e mobiluar me mobiljet italiane .Prona eshte e hipotekuar si dhe trualli rreth 230 m2

Agjent
image
Astrit Fadili

Real Estate Broker

Astrit Fadili

Real Estate Broker