Vile Luksoze me Qira në një Kompleks Pranë TEG

Tipare
  •   Cmimi : 2 500.00 €
  •   ID : 20
  •   Vendndodhja e Prones Tirana - Tirana
  • 0 Kate
  • 3 Tualet (e)
  •   3 Dhoma
  • 0 Dhoma e ndenjies
  •   Siperfaqe totale : 195 m²
  •   Siperfaqe neto : 195 m²
  •   Cmimi/m² : 0 €
Pershkrim

Vila ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara ne Tirane. Ka siperfaqe ndertimi 195m2 dhe truall 300 m2. Eshte e organizuar ne tre dhima, dy banjo dhe nje sallon te madh me ambjent gatimi te vecuar. Mobilimi eshte cilesor dhe i kohes. Dhoma matrimoniale ka tualet te brendshem dhe ndarje xhami. Kopshti perveç hapesires se gjelbert ka edhe nje kend lojnash per femij. Duke nisur qe nga kopshti e deri tek zgjedhja e mobiljeve cdo gje eshte e kuruar me detaj . Tualetet jane me pllaka dhe hidrosanitare cilesore. Veranda ka pamje te mrekullueshme dhe nje pasdite e kaluar me nje kafe te shoqeruar me njerez te duhur do te qetesonte dhe relaksonte ne maximum. Telefono tani ne: 0676023889 dhe nje nga agjentet tane porfesioniste do ju shoqeroje per nje vizite ne prone

Agjent
image
Vetem Vila

Real Estate Broker

Vetem Vila

Real Estate Broker