Vile Elegante e Sapo Restauruar ne Sauk

Tipare
  •   Cmimi : 380 000.00 €
  •   ID : 25
  •   Vendndodhja e Prones Tirana - Tirana - Sauk
  • 0 Kate
  • 3 Tualet (e)
  •   3 Dhoma
  • 0 Dhoma e ndenjies
  •   Siperfaqe totale : 280 m²
  •   Siperfaqe neto : 260 m²
  •   Cmimi/m² : 0 €
Pershkrim

Vila ndodhet ne nje zone shume te aksesueshme dhe eshte restauruar plotesisht disa muaj me pare. Poshte vendeve te parkimit eshte ndertuar nje sallon i bollshem me tualet. Me pas vjen kopshti i ndertuar shume bukur. Ne katin 0 te viles ndodhet ambjenti i gatimit dhe ai i ngrenies se bashku me nje kend ndenje; perballe ndodhet salloni. Ne katin 1 ndodhet nje dhome dopjo e mobiluar shume bukur dhe me tualet te dedikuar. Perballe saj gjendet nje dhome femijesh. Nje kat me siper eshte dhoma kryesore e çiftit me tualet, garderobe dhe nje studio. Qe aty ka dalje per ne verande. Per te vizituar kete prone ose te ngjajshme me ate telefono tani Armandin ne numrin 0672049200

Agjent
image
Armando Maksuti

Real Estate Broker

Armando Maksuti

Real Estate Broker