Komuna e Parisit, tek Kompleksi Dinamo, Shitet Vile ne zonen me te mire te Tiranes !

Tipare
  •   Cmimi : 390 000.00 €
  •   ID : 26
  •   Vendndodhja e Prones Tirana - Tirana
  • 2 Kate
  • 2 Tualet (e)
  •   6 Dhoma
  • 0 Dhoma e ndenjies
  •   Siperfaqe totale : 290 m²
  •   Siperfaqe neto : 258 m²
  •   Cmimi/m² : €
Pershkrim

Ne kryqezimin e rruges Shitet vile me siperfaqe ndertimi totale 258 m2. Siperfaqja e truallit 290 m2. Vila perbehet nga 2 kate , Vila eshte ndertuar ne vitin 2000. Punimet jane super super cilesore, mure e tavane te dekoruara, dhe cdo gje totalisht e perfunduar , gjelberimin e jashtem. Pra nuk mungon asgje . Kati pare i konceptuar me nje sallon te madh, ambjent gatim ngrenie me vete, 2 dhoma gjumi dhe nje banjo. Kati 2, i konceptuar sallon , dhe 3 dhoma gjumi me nje banjo, secili me ballkone te medha qe sigurojne pamje te bukur te gjelberimit perreth. Gjithashtu ka nje verande 15 m2 qe siguron nje pamje te mrekullueshme. Vila disponon parkim per dy makina , dhe dy dyqane aktualshit funkional . Ajo qe eshte e garantuar jane punimet absolutisht super cilesore dhe totalisht te perfunfuara deri ne detajin e fundit.Disponon dokumentacion te rregullt edhe rivlersuar , Per cdo informacion kontaktoni ne nr :0676023889

Agjent
image
Vetem Vila

Real Estate Broker

Vetem Vila

Real Estate Broker