Vila Në Ndertim Pranë TEG

Tipare
  •   Cmimi : 350 000.00 €
  •   ID : 4
  •   Vendndodhja e Prones Tirana - Tirana - Farke
  • 0 Kate
  • 3 Tualet (e)
  •   4 Dhoma
  • 0 Dhoma e ndenjies
  •   Siperfaqe totale : --- m²
  •   Siperfaqe neto : 360 m²
  •   Cmimi/m² : 0 €
Pershkrim

Per gjithe fansat dhe kleintet tane kemi nje lajm te mire. Sapo kemi arritur nje marreveshje ekskluzive me kompleksin me te ri te vilave ne Tirane. Jo vetem kaq por arrijme te marrim edhe çmimin me te mire te mundshem duke qene se kryejme shume transaksione. Ky kompleks eshte ruajtur sekret nga ata pak vete qe e dinin, por ja qe nuk mund te na shpetojne ne :). Vilat ndertohen ne mes te nje pylli natyror me pamje fantastike dhe hapesira te perbashketa pa fund. Rruga hyrese ngjan me ate te keshtjellave Franceze, stili i ndertimit ngjason me ate te Toskanes ndersa natyra eshte origjinale Shqiptare. Pasi ke vizituar komplekset e tjera ne zone, ndryshimi eshte i dukshem. Asgje nuk eshte kursyer per te realizuar cilesi superiore ndertimi dhe per tu krijuar banorve atmosferen e duhur per nje jete cilesore. Mjafton te dalesh nga dera e shtepise dhe menjehere te pret gjelberimi.

Agjent
image
Armand Shkembi

Real Estate Broker

Armand Shkembi

Real Estate Broker