Prane QTU, Shitet Vile me Cmim Okazion!!

Tipare
  •   Cmimi : 165 000.00 €
  •   ID : 17
  •   Vendndodhja e Prones Tirana - Tirana - Yrshek
  • 0 Kate
  • 3 Tualet (e)
  •   5 Dhoma
  • 0 Dhoma e ndenjies
  •   Siperfaqe totale : 333 m²
  •   Siperfaqe neto : 333 m²
  •   Cmimi/m² : 0 €
Pershkrim

Ne periferi te Tiranes ne nje nga zonat me te zhvilluara dhe te preferuara per cilesi banimi shitet nje Vile e sapondertuar . Vila ndodhet ne Kashar vetem 7 kilometra nga qendra e Qytetit, larg zhurmave te tij. Vila eshte e rrethuar nga 500 m2 truall dhe siperfaqe ndertimi prej 109 m2 . Eshte e organizuar ne katin 0 nga nje Garazh i mbyllur per 2 makina, nga salloni i ndenjes , guzhina e gatimit dhe e ngrenies dhe nje tualet . Ne katin e 1 ndodhen 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete . Vila shitet e gjitha e mobiluar , dhomat e gjumit jane te gjitha te shtruara me parket , persa i perket ngrohjes dhe kondicionimit te viles pronaret e kane zgjedhur me sistem Chiller i sapo montuar . Ambjenti i jashtem i viles eshte i kuruar dhe i mbjelle me peme dekorative plot gjelberim , dhe mund te ndertohet lehtesisht nje pishine per ditet e nxehta te veres . Cmimi i Viles eshte Okazion ndaj mos hezitoni te kontaktoni Armandon ne numrin e telefonit: 0676022311. Vila disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor .

Agjent
image
Armando Maksuti

Real Estate Broker

Armando Maksuti

Real Estate Broker