Vile Unikale afër Kalas së Petrelës !

Tipare
  •   Cmimi : 450 000.00 €
  •   ID : 19
  •   Vendndodhja e Prones Tirana - Tirana - Petrele
  • 0 Kate
  • 3 Tualet (e)
  •   4 Dhoma
  • 0 Dhoma e ndenjies
  •   Siperfaqe totale : 450 m²
  •   Siperfaqe neto : 345 m²
  •   Cmimi/m² : 0 €
Pershkrim

Te kesh nje Vile ne Petrele eshte aq e vecante saqe jo cdo kush ka shansin as qe ta imagjinoje, Petrela eshte nje nder 10 vendet me te bukura te Shqiperise, eshte nje fakt qe cdo kush e di dhe e aprovon. Diku aty, mes gjelberimit dhe qetesise se natyres, ndodhet nje vile madheshtore me pamje nga Tirana dhe vetem 500m larg Kalase se Petreles. Me nje siperfaqe totale prej 450 m2 prej te ciles 345 m2 jane ndertim. Organizimi i shtepise eshte si me poshte : 5 dhoma, 2 sallone, 2 veranda, 2 ballkone, 3 tualete, 1 garazh, dhe lulishte. Dhomat jane aq te bollshme dhe te bukura saqe veshtire mund te kuptosh diferencen llogjike mes dhomes dhe sallonit. Salloni eshte nje thjeshtesi e veshur me element unikal. Biblioteka, oxhaku i gdhendur me pllake guri, pikturat e varura ne mure dhe cdo gje rreth e rrotull justifikon thjeshtesine e saj. Ambjenti kuzhines eshte i vecuar nga salloni, i sofistikuar dhe i zgjedhur ne cdo aspekt. Verandat kane nje pamje te mrekullueshme te Kalase se Petreles, dhe qytetit te Tiranes nga siper. Tualetet jane te medha dhe te bukura duke filluar qe nga pllakat dhe deri tek lavamani. Garazhi ka aq hapesire sa per 2 makina dhe hapet me menyre automatike. Shtepia ka sistem chiller dhe kaldaja ne cdo dhome . Pemet e ndryshme duke filluar nga cdo frut i mundshem dhe deri tek cdo fije bari eshte ajo cfar i jep bukuri kesaj shtepia. Nuk eshte nje Vile si cdo vile tjeter, eshte nje vile unikale ne llojin e vet. E bukura gjithmone eshte e fshehur mes natyres, prandaj kontaktoni n3 0676023888 per te shikuar nga afer kete thesar te cmuar.

Agjent
image
Vetem Vila

Real Estate Broker

Vetem Vila

Real Estate Broker