Vile Elegante me Qira në një Kompleks Prane TEG

Tipare
  •   Cmimi : 2 900.00 €
  •   ID : 21
  •   Vendndodhja e Prones Tirana - Tirana
  • 0 Kate
  • 4 Tualet (e)
  •   5 Dhoma
  • 0 Dhoma e ndenjies
  •   Siperfaqe totale : 550 m²
  •   Siperfaqe neto : 460 m²
  •   Cmimi/m² : 0 €
Pershkrim

Qetesia, siguria, pastertia, komoditeti dhe eleganca e bejne kete vile nje mrekulli te vertete. Jetesa aty nuk krahasohet me asnje vend tjeter. Qe nga kopshti, pishina, barbekyja, hapesirat e brendshme dhe gjithçka tjeter rreth saj te therrasin per nje jete cilesore. Kati 0 ka hyrje te pavarur gje qe ben te mundur ndarjen e viles ne dy pjese nese lind nevoja. Ky kat eshte i organizuar ne dy garazhe te mbyllura, nje dhome gjumi, sallon i madh, guzhine, lavanteri. Kati 2 ka dy dhoma gjumi, dy tualete, guzhine me vete, salloni kryesor qe mund te arredohet sipas deshires. Papafingo eshte gjithashtu nje mrekulli e vertete, me pamje fantastike ku mund te kaloni momente relaksi dhe qetesie. Paisjet e kuzhines dhe hidrosanitaret jane te cilesise dhe markave me te mira ne treg dhe stili i tyre eshte nje nderthurje e modernes dhe klasikes. Kontaktoni tani ne: 0676023889 per nje vizite ne prone

Agjent
image
Vetem Vila

Real Estate Broker

Vetem Vila

Real Estate Broker